Офіційний сайт Семенівської сільської ради, Пологівського району, Запорізької області

Новини

День Перемоги

 

9 травня жителі та гості сіл Семенівської сільської ради відзначили День Перемоги. Вже 71-й раз семенівці віддали шану воїнам-визволителям. 71-й раз принесли весняні квіти до Меморіалу «В ім’я життя», вклонилися нашим ветеранам, з болем у серці вслухалися в імена загиблих, хвилиною мовчання вшанували пам'ять солдатів.
Урочисті заходи розпочалися мітингом, який відкрила сіський голова Рябчук Наталія Анатоліївна, привітавши усіх земляків з найвеличнішим святом - Днем Перемоги, Днем пам'яті і примирення. Побажала шановним учасникам бойових дій, дітям війни, міцного здоров'я і довголіття. Адже це завдяки їхньому поколінню ми майже 70 років поспіль не знали, що таке війна. Привітати ветеранів і жителів села цього дня прийшли депутати та члени виконавчого комітету Семенівської сільської ради. Також порадував своєю бадьорістю наш 96-річний ветеран війни, Кійко Іван Матвійович, взявши участь в урочистостях.
Після мітингу відбулася церемонія покладанням квітів до Меморіалу «В ім’я життя», за участю сільського голови, дирекції та учнів Семенівської ЗОШ, ветеранів війни, керівників та колективів підприємств і організацій та громадськості села.
Висловлюємо щирі слова подяки всім учасникам урочистих заходів.Вівторок, 10 Травня 2016 12:31 | Переглядів: 522